Краса герані – не єдина причина її розведення, ця рослина високо затребувана у парфумерній промисловості. Існує понад 200 різних сортів герані, але лише деякі з них підходять для виробництва ефірних олій. Олія герані відома ще з часів Стародавнього Єгипту, де її використовували для збереження краси шкіри. Воно також є одним з основних старовинних засобів при лікуванні захворювань ротової порожнини, вух, горла, носа та його придаткових пазух, а також стоматологічних проблем. При цьому олія не тільки допомагає усунути застійні запальні процеси, а й полегшує біль. Ефірна олія герані є ідеальною для оздоровлення проблемної шкіри та для догляду за волоссям. Також масло герані надає заспокійливу дію та зменшує стрес. Запах герані добре відлякує комах.
Особливі властивості:
100% чиста ефірна олія терапевтичного стандарту CPTG®.
Сприяє здоров'ю та чистоті шкіри, оздоровлює проблемну шкіру.
Надає волоссю яскравого здорового блиску.
Є природним репелентом.
Має антибактеріальні, антисептичні, в'яжучі, седативні властивості.
Виявляє освіжаючу, тонізуючу, протисудомну, антидепресивну, протизапальну, сечогінну дії.
Аромат: трав'янисто-квітковий, солодкий, сухий.
Частина рослини: вся рослина.
Метод екстракції: парова дистиляція.
Інгаляційне застосування:
Для заспокійливого ефекту використовувати 3-4 краплі на день у дифузорі. Застосовувати щодня або курсами, за необхідності.
Внутрішнє застосування:
Для підтримки загального здоров'я використовувати внутрішньо 1-2 краплі олії в рослинній капсулі Veggie Caps або в 1 ч/л меду, або в 120 мл напою (соєве/рисове молоко) 1-3 рази на день, щоденно або курсами, при необхідності.
Зовнішнє застосування:
Для розгладження шкіри додати 1 краплю олії в порцію зволожуючого засобу.
Для догляду за сухим та жирним волоссям додати кілька крапель у флакон шампуню та/або кондиціонера для створення власного засобу для догляду за волоссям.
Запобіжні заходи
Дітям до 6 років не приймати внутрішньо. Використовувати обережно при підвищеній чутливості шкіри. Зберігати у недоступному для дітей місці. Вагітним та людям, які перебувають під наглядом лікаря, проконсультуватися зі своїм лікарем. Уникати контакту з очима, вухами та іншими чутливими областями.